Bupa Acıbadem Sigorta - TIME Public Relations [TimePR] Creative Communications and PR Agency
 
TimePR-Bupa-Acibadem-Sigorta

1992 yılında kurulan Bupa Acıbadem Sigorta, sigortalıların “daha uzun, daha sağlıklı ve daha mutlu yaşamalarına yardımcı olmak ve daha iyi bir dünya yaratmak” amacı ile, Türkiye’nin dört bir yanındaki 650 binden fazla bireysel ve kurumsal müşterisine; 750 çalışanı, 6 bin 400’e yakın anlaşmalı kurum ve çok sayıda acente ve broker ile hizmet veriyor.
Sağlık sigortacılığında uzmanlaşmış tek sigorta şirketi olma özelliği taşıyan Bupa Acıbadem Sigorta, Türkiye’de sektörün büyümesine, farklı yaklaşımları ile hem toplumsal sigorta bilincini hem de sağlıklı yaşamı destekleyen uygulamalar geliştirmeye, sigortacılık ürünlerini ve hizmetlerini toplumun tüm kesimlerine ulaştırmaya odaklanmaktadır. Bupa Acıbadem Sigorta tecrübesini, bilgisini, imkanlarını müşterilerine doğru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yaşatmak ve onların aileleri ile birlikte geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmak için kullanıyor.
Bupa Acıbadem Sigorta, Ocak 2019 itibariyle 5 kıtada, 38 milyon kişiye özel sağlık sigortasının yanı sıra hastaneleri, diş̧ klinikleri ve yaşlı bakım evleri aracılığıyla sağlık hizmetleri sunan Bupa ailesine katıldı ve global bir marka olarak müşterilerine hizmet veriyor. www.bupaacibadem.com.tr