23 Ağustos

Ağustos Ayında Kitap ve Sinemaseverler İnegöl AVM’de Buluşuyor…


Alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, Ağustos ayı boyunca sürecek İnegöl AVM Kitap Fuarı kapsamında yapılacak imza günleriyle ziyaretçilerini Tarih Uzmanı, Yazar Talha Uğurluer, genç yazarlar Emre Gül, Dilara Keskin, Koray Yersüren ve Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak ile buluşturacak. Ayrıca açık hava sineması etkinleriyle 7’den 70’e herkesi beyaz perde karşısında toplayacak.

Ferah, mutluluk veren mimarisi, geniş ürün yelpazesi ve eğlenceli aktiviteleriyle alışverişi sosyal yaşamın kalbine taşıyan İnegöl AVM, yaz günlerini özel aktivitelerle renklendirmeye devam ediyor.

Ağustos ayında hem kitap hem de sinemaseverlere hitap eden iki özel etkinlik gerçekleştirecek İnegöl AVM, 01 – 30 Ağustos 2017 tarihleri arasında düzenlenecek kitap fuarı ile ziyaretçilerini yüzlerce kitap, söyleşi ve imza günü ile buluşturacak.

İnegöl AVM Kitap Fuarı kapsamında; 12 Ağustos tarihinde ünlü Tarih Uzmanı, Yazar Talha Uğurluer, 13 Ağustos’ta genç yetenekler Emre Gül, Dilara Keskin, Koray Yersüren ve 27 Ağustos 2017’de Davranış Bilimleri Uzmanı, Yazar Aşkım Kapışmak imza günü düzenleyecek.

7’den 70’e her kesimin uğrak noktası olan İnegöl AVM, Ağustos ayında düzenleyeceği açık hava sineması etkinliğiyle sinemaseverleri de mutlu edecek. 18 Ağustos 2017, Cuma günü başrolünde ünlü komedyen Ata Demirer’in oynadığı ve senaryosunu yazdığı Olanlar Oldu filmi izleyici ile buluşacak. 19 Ağustos 2017, Cumartesi hem çocuklara hem de büyüklere hitap eden Şirinler, Kayıp Köy filmi gösterilecek.
30 Ağustos Zafer Bayramı’nda ise Zafer Bandosu, bayram coşkusunu İnegöllülere yaşatacak.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yatırımcılarından Fiba Commercial Properties’in (Fiba CP), yurt içindeki son yatırımı olan İnegöl AVM ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.inegolavm.com.tr, Fiba Commercial Properties hakkında detaylara ise www.fibacp.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.