9 Eylül

Bayram sohbetlerini Saray tatlandırıyor


Türkiye’nin sevilen markası Saray Bisküvi’nin efsane lezzetleri paylaşımın katlanarak arttığı Kurban Bayramı’nda evlerin başköşesinde olacak. Saray’ın sütlü ve bitter Madlen çikolataları, içi krema ve fındık dolgulu Cevher Fındıklı Sütlü Çikolatası ile Saray’ın diğer atıştırmalıkları bayramın coşkusunu artıracak.

Atıştırmalık lezzetleriyle 35 yıldır Türkiye’nin sevilen bisküvi ve çikolata markası Saray’ın Saray Bisküvi, Kurban Bayramı’nda hem ağızları hem de sohbetleri tatlandıracak ürünleriyle tüketicilerle buluşuyor. Paylaşmanın katlanarak arttığı Kurban Bayramı’nda Saray Bisküvi ürünleri tüm sevenlerin bir arada olduğu eşsiz sohbetlerin ortağı olacak.

Nefis sütlü ve bitter seçenekli Madlen çikolataları ve içi krema, fındık dolgulu Cevher fındıklı sütlü çikolata ile bu bayram Saray, damakları tatlı bir yolculuğa davet ediyor.

Birbirinden lezzetli ürünleri ile hem çocukların hem de büyüklerin gözdesi Saray Bisküvi’nin bayrama özel zarif kutuları ile dikkat çeken ürünlerinden Saray Madlen Sütlü ve Bitter Çikolata 280 gr, Saray Kare Madlen Sütlü ve Bitter Çikolata 250 gr ve Cevher Fındıklı Sütlü Çikolata 500 gr gibi bayramlık Saray lezzetleri; pek çok ulusal ve yerel zincir ile marketlerde yer alıyor.

Saray Bisküvi ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için;
www.saraybiskuvi.com.tr
www.facebook.com/saraybiskuvi,
www.twitter.com/Saray_Biskuvi
www.instagram.com/saraybiskuvi adresleri ziyaret edilebilir.