27 Ocak

FİBA Commercial Properties ve Teknosa İş Birliği Büyüyor


Türkiye’nin pek çok şehrinde ve yurt dışında; Çin, Romanya ve Moldova’da ticari gayrimenkul alanında projeler yürüten FİBA Commercial Properties, Türkiye’nin öncü teknoloji perakende şirketi Teknosa ile çalışmalarını perçinledi.

Hali hazırda FİBA CP’nin yatırımlarından biri olan M1 Adana AVM’de faaliyetlerini sürdüren Teknosa, 9 Nisan 2021 tarihi itibarıyla AVM içindeki yeni mağazasına taşındı.

Teknosa, M1 Adana AVM’de farklı bir noktaya taşıdığı yaklaşık 1000 metrekarelik, Extra konseptli yeni şubesinde; telefondan aksesuara, televizyondan bilgisayara, kişisel bakımdan küçük ev aletlerine kadar uzanan zengin ürün gamını M1 Adana AVM misafirleri ile buluşturacak.

“Sürdürülebilir stratejimizi her durumda uyguluyoruz”

Özellikle bu dönemde kurumların yenilik yapmasının artık ihtiyaçtan çok zorunluluk haline geldiğine değinen FİBA Commercial Properties CEO’su ve Yönetim Kurulu Üyesi Yurdaer Kahraman, “Pandeminin en çok etkilediği sektörlerin başında Ticari Gayrimenkul ve perakende geliyor. Bu nedenle pazarın bu zorlu günlerde ileriye taşınması için yatırımcı ve sektör temsilcilerinin iş birliği yapması kilit önem taşıyor. Biz de yaptığımız yenileme, büyütme çalışmalarımızda ya da kiralamalarda sürdürülebilir stratejimizi her durumda uyguluyor ve markalara destek olmaya gayret gösteriyoruz. Teknosa uzun yıllardır uyumla çalıştığımız bir kurum. M1 Adana AVM’de daha geniş bir alanda hizmet verecek olmalarından büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

“Mağaza içi dijitalleşmeye ağırlık veriyoruz”

Teknosa’nın M1 Adana AVM’deki Extra konseptli yeni mağazasına taşınma sürecini değerlendiren Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan da “Türkiye’nin en yaygın mağaza ağına sahip teknoloji perakende şirketiyiz. Müşterilerimizin pandemi döneminde daha da artan teknoloji ihtiyaçlarını en sağlıklı ve güvenli koşullarda karşılayabilmek, kesintisiz ve her kanaldan en iyi deneyimi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu çerçevede bizi müşterilerimizle buluşturacak doğru lokasyonlarda mağaza yatırımlarımızı da hız kesmeden sürdürüyoruz. Değişen müşteri ihtiyaçlarına göre mağazalarımızı yeniliyor, mağaza içi dijitalleşmeye de ağırlık veriyoruz. FİBA Commercial Properties ile uyumlu iş birliğimiz sayesinde planlarımızı hayata geçirdik. Bugün itibarıyla, M1 Adana AVM’deki yeni ve geniş mağazamızda müşterilerimizle buluşacak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.” dedi.