8 Eylül

Kalorisi adında keyfi tadında yeni Saray “100 kalori”


Lezzetli ve yenilikçi ürünleri ile hem çocukların hem de yetişkinlerin gözdesi Saray Bisküvi; atıştırmalık ürünler kategorisinde bir ilki sunuyor. Saray Bisküvi, atıştırmalık yemeyi seven aynı zamanda da formlarına dikkat edenler için özel tasarlanan 100 kalorilik ürünler ile en lezzetli atıştırmalıklarını porsiyonladı. Saray’ın yeni “100 Kalori” ürünleri 6 ayrı ürün çeşidiyle 6’lı paketler halinde raflarda yerini aldı.

Pratik ve lezzetli atıştırmalıklar hayatın vazgeçilmezi… Yemekten önce bastıran açlığı dindirmeyi; evde, işte, yolda ya da günün herhangi bir anında minicik tatlı – tuzlu bir şeyler atıştırmayı kim istemez ki?

35 yıldır Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray, atıştırmalık pazarında bir ilki daha gerçekleştirdi. Saray Bisküvi, atıştırmalık yemeyi seven aynı zamanda da ne kadar yediğine dikkat edenler için “Kalorisi adında, keyfi tadında” 100 kalorilik porsiyonlanmış çok özel bir ürün grubu tasarladı.

Saray Bisküvi’nin tatlı ve tuzlu atıştırmalıklardan oluşan yeni “100 Kalori” ürün ailesinde; 6 farklı çeşit atıştırmalık bulunuyor. Her biri 100 kalori olarak porsiyonlanmış 6 adet üründen oluşan atıştırmalık paketlerinde; Saray’ın en çok sevilen hindistan cevizli, yer fıstıklı ve karamelli barları, çıtır gofreti, meyveli keki, baharatlı krakeri bulunuyor. Saray’ın yeni “100 Kalori” ürünlerini, atıştırmalık sevenler artık kalorisini bilerek istedikleri kadar tüketebilecek.

Saray Bisküvi’nin yeni ve trans yağ içermeyen 100 kalorilik ürün grubu, tüm modern kanallarda ve zincir mağazalarda satışa sunuldu.

Saray Bisküvi ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için;
www.saraybiskuvi.com.tr
www.facebook.com/saraybiskuvi,
www.twitter.com/Saray_Biskuvi
www.instagram.com/saraybiskuvi adresleri ziyaret edilebilir