Geleceği besleme misyonu ile hareket eden hayvan beslenmesinin global lideri Nutreco’nun; sağlıklı nesillerin yetişmesine destek olmak için kaliteli et, yumurta ve süt üretilmesine yardımcı olan şirketi Trouw Nutrition, 2007 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Genel merkezi Ankara’da bulunan Trouw Nutrition Türkiye, Zonguldak’taki üretim tesisi ve İzmir’deki Antrepo-Lojistik Merkezi ile faaliyetlerini gerçekleştiriyor.

Hollanda merkezli dünyanın hayvan besleme uzmanı Trouw Nutrition’ın 90 yıllık bilgi ve birikimini ülkemize taşıyan, Trouw Nutrition Türkiye; çiftçiler, kendi yemini üreten işletmeler, yem üreticileri, entegre üreticiler ve distribütörlerden oluşan müşterilerine geniş yem spesiyaliteleri, yem katkıları, premiksler, besleme modelleri ve hizmetler portföyü sunuyor.

Trouw Nutrition Türkiye; global ağı, güçlü Ar-Ge yapısı, kaliteli, geniş ve artırılabilir ürün gamı, çözüm odaklı hizmet ve servisleri, deneyimli insan kaynağı, teknolojik ve dijital alt yapısı ile Türk hayvancılık sektörünün gelişimi ve sürdürülebilir büyümesi için çalışıyor.

www.nutreco.com / www.trouwnutrition.com.tr