SAĞLIKLI ATIŞTIRMALIK ARAYANLARA SARAY’DAN YENİ “YULAFLI KREMALI”


Lezzetli ve yenilikçi ürünleri ile hem çocukların hem de yetişkinlerin gözdesi Saray, yeni ürünü Yulaflı Kremalı bisküvisi ile bu kez hafif ve sağlıklı atıştırmalık sevenlere sesleniyor. Doğal lif kaynağı yulafı, taptaze sütle üretilen hafif kremayla buluşturan Saray Yulaflı Kremalı, tüm molalarınızda neşeyi ikiye katlıyor.

35 yıldır Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray, sağlığına özen gösterenleri doğal lifli yeni bisküvisi Yulaflı Kremalı ile buluşturuyor. İki yulaflı bisküvi arasında bulunan hafif sütlü enfes kremanın birleşimiyle ortaya çıkan Yulaflı Kremalı, atıştırmalık sevenler için raflarda yerini aldı.

Sindirim sistemini düzenleyen bol lif kaynağı iki yulaflı bisküvi arasında bol sütlü kremasıyla çay molalarına lezzet katan Saray’ın yeni Yulaflı Kremalı Bisküvisi, öğün aralarının en sevilen tadı olacak. 90 gramlık ambalajıyla lezzetli olduğu kadar doyurucu olan Yulaflı Kremalı Bisküvi, hem lezzetli ve sağlıklı atıştırmalık isteyenlerin hem de içeriğindeki yulaf ve kepek desteği ile formunu korumak isteyenlerin menülerinde ilk sırayı alacak.

Doğanın mucizevi sağlık kaynağı yulaf ile zenginleşen Saray Yulaflı Kremalı’ya, Türkiye genelindeki birçok ulusal ve yerel zincir ile seçkin marketlerden ulaşılabiliyor.

Saray Bisküvi ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için;
www.saraybiskuvi.com.tr
www.facebook.com/saraybiskuvi,
www.twitter.com/Saray_Biskuvi
www.instagram.com/saraybiskuvi adresleri ziyaret edilebilir.

1468312918_Saray_YulafliKremaliGorsel

1468308986_logo