KRİZ İLETİŞİMİ YÖNETİMİKriz gerçekleştiğinde çözüm üretmeye çalışmak başta itibar kaybı olmak üzere geri kazanımı mümkün olmayan hasarlar bırakabilir. Organizasyonlar kriz yönetimi yaparak potansiyel tehditleri öngörmeli, bütün bunlara karşı iç paydaşları beceri, kaynak ve değerler ile donatmalıdır.

Kriz iletişiminin olmazsa olmazı; risk yönetimi araçlarını kullanarak krizden önce felaketi sezmektir. Söz konusu negatif durumdan etkilenen insanları önemsemek, bilgi paylaşımında bulunmak, sıradaki adımları planlamak, destek ekiplerden yardım talep etmek ve kamuoyunu bilgilendirecek farklı materyaller hazırlamak hızlıca atılması gereken önemli adımlardır.

Kriz iletişimi yönetimi yaklaşımımızın temeli, müşterilerimize eyleme dönüştürülebilir, akıllı bir strateji sunmaktır. Gerçek zamanlı takip, tahminleme ve analiz. Açık ve misyona dayanan bir risk yönetimi kültürü inşa etmek. Günümüzün karmaşık sorunlarını nasıl idare edeceğimizi anlayarak, müşterilerimizin hassas olduğu anlarda kaderlerini kontrol etmelerini sağlıyoruz.