Yeni Saray Offtime ile tropik bir mola - TIME Public Relations [TimePR] Creative Communications and PR Agency
 

9 Ocak

Yeni Saray Offtime ile tropik bir mola


Mutluluk veren lezzetli ürünleri ile 7’den 70’e herkesin tercihi Saray Bisküvi, atıştırmalık severleri yeni bir lezzet ile tanıştırıyor. Saray’ın yeni ürünü Offtime; iki ıslak kek arasına yerleştirilmiş hindistan cevizi parçacıkları ve enfes sütlü çıtır çikolata kaplamasıyla anlık tropik mola isteyenlerin kalbini fethedecek. 

Türkiye’nin sevilen ve yenilikçi atıştırmalık markası Saray, kendi pazarında bir ilke imza attı. Saray’ın yeni ürünü Offtime; iki ıslak kek arasına yerleştirdiği hindistan cevizi parçacıkları ve enfes çıtır sütlü çikolata kaplamasıyla hızlı geçen hayatta rahatlatıcı bir mola isteyenlerin aklındaki lezzet tanımını değiştirmeye hazırlanıyor.

Offtime, yumuşacık dokusu ve ağızda bıraktığı hindistan cevizi lezzeti ile akılları baştan alıyor. Çikolatalı ıslak kekinin hafifliği, incecik sütlü çikolata kaplamasının ağızlarda bıraktığı çıtırtı hissi ve yoğun hindistan cevizinin tropik lezzetiyle Offtime; ufak tatlı kaçamaklarının vazgeçilmezi olacak.

İş yerindeki molalarda, gün içindeki tatlı sohbetlerde; tadanları adeta tropik bir tatile götüren Offtime’a, tekli ve beşli paketleriyle tüm ulusal ve yerel market zincirlerinden ulaşılabiliyor.

Saray Bisküvi ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için;

www.saraybiskuvi.com.tr

www.facebook.com/saraybiskuvi,

www.twitter.com/Saray_Biskuvi

www.instagram.com/saraybiskuvi adresleri ziyaret edilebilir.