Tüm Hizmetlerimiz


Yaratıcı İletişim Stratejileri

TimePR’daki yaratıcı iletişim pratiği, özetle etkileme sanatı üzerine kuruludur. Yani, hizmet verilen kurum ve marka mesajları, mevcut ve potansiyel müşterileri ile kilit paydaşlarını etkilemek için tasarlanır ve hayata geçirilir. Tasarlanan her hikaye, her proje; üretilen her içerik, her mesaj müşterilerimizin de işbirliğinde, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda tüm pazarlarda; yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturulur. Hikaye tasarımı, içerik kurgusu ve marka yönetimi kimin neye ihtiyacı olduğuna göre şekillendirilir.

Devamı


Stratejik Lider İletişimi

Etkili iletişim, organizasyon performansında fark yaratırken Yönetim Kurulu Başkanları, Genel Müdürler, CEO’lar ya da liderler için büyük önem taşır. Organizasyonunu hedeflere taşımak için yola çıkan bir liderin iyi iletişimci olması gerekir. Çünkü iletişim, liderin gerçek işidir ve lider de kurumsal itibarın en önemli parçasıdır. Lider için çalışanlar, paydaşlar, müşteriler, yatırımcılar, tedarikçiler gibi büyük kitleler ile kurulan iletişim mesajının iyi düşünülmüş olması ve en etkili iletişim aracının seçilmiş olması gerekir. İyi bir kurum sözcüsü olmak; iletişim danışmanı desteği ile hazırlanmakla mümkündür.

Devamı


Stratejik Çalışan İletişimi

Çalışanların, iletişimin başlangıç ve bitiş noktası olduğuna inanıyoruz. En iyi liderler, çalışanlarını marka iletişimi açısından birer elçiye çevirenlerdir. Biz de tam olarak bu noktada, kontrollü ve mesajları doğru yansıtan adımlar atıyoruz.

Devamı


Sürdürülebilir Marka Farkındalığı

Markaların itibarı, yöneticileri olduğu kadar bizleri de ilgilendiriyor. Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) projelerinden kriz iletişime, stratejik marka iletişiminden algı yönetimine, ekosistem toplantılarından basın toplantılarına kadar müşterilerimizin göründüğü her noktada danışmanlık hizmeti veriyor, birlikte geliştirdiğimiz iletişim stratejileri doğrultusunda sürdürülebilir marka farkındalığı sağlıyoruz.

Devamı


Yeni Nesil Medya Danışmanlığı

Medya endüstrisi dijital dönüşümünü tamamlamakla meşgul. Teknolojideki ilerlemeler içeriğin ve bilginin nerede, ne zaman ve nasıl üretileceğini ve tüketileceğini değiştiriyor. Bizler TimePR olarak bizimle çalışan markalara bu değişim içerisinde nasıl doğru iletişim kanalları kurulabileceğini gösteriyor, bu alandaki tüm süreçleri yönetiyoruz.

Devamı


Kriz İletişimi Yönetimi

Kriz gerçekleştiğinde çözüm üretmeye çalışmak başta itibar kaybı olmak üzere geri kazanımı mümkün olmayan hasarlar bırakabilir. Organizasyonlar kriz yönetimi yaparak potansiyel tehditleri öngörmeli, bütün bunlara karşı iç paydaşları beceri, kaynak ve değerler ile donatmalıdır. Kriz iletişimi yönetimi yaklaşımımızın temeli, müşterilerimize eyleme dönüştürülebilir akıllı bir strateji sunmaktır. Gerçek zamanlı takip, tahminleme ve analiz. Açık ve misyona dayanan bir risk yönetimi kültürü inşa etmek. Günümüzün karmaşık sorunlarını nasıl idare edeceğimizi anlayarak, müşterilerimizin hassas olduğu anlarda kaderlerini kontrol etmelerini sağlıyoruz.

Devamı

Best Public Relations Company on DesignRush